Školní výlet

Doporučujeme všem, kteří mají rádi tajemství, hru a sporty. My ano, proto jsme si všichni dost užívali. I když na začátku cesty jsme byli někteří nejistí, co nás čeká. Permoníci, skřeti, tma, bludiště, mrtvoly ? Nikdo netušil jaké úkoly cestou za permoníkem budeme řešit. Věděli jsme, že se budeme pohybovat v těžní věži a okolí bývalého uhelného dolu. Zažívali jsme dobrodružství jako horníci v dolech. Tma, nebezpečí výbuchů, zával, hrozila ztráta orientace. Také jsme se dostali do nitra sopky a na vorech zdolávali jezero. Nikdo z nás to nevzdal a ti nejlepší hráči si odnesli zajímavé odměny. No, a my ostatní máme zase pěkný tip, kam vyrazit o prázdninách za zábavou.

Společné nadšení

Správní permoníci